❇️سئوی سایت شما در سال 96 باید چگونه باشد؟
سئو :
داشتن یک موقیعت خوب و بالا در صفحه اول وب سایت باعث میشود که سایتمان بازدید کاربران از سایت بیشتر باشد و سایت بهتر به نظر برسد و بهتر در گوگل دیده شود
قطعا سایت هایی که در صفحه ی اول هستند شانس بالاتری دارند
سایت هایی که در صفحات دوم وسوم هستند بعضا دیده میشوند و صفحات چهارم به بعد احتمال دیده شدن بسیار پایینتری دارند
براساس آمار و ارقام  معمولا کسانی که وارد وب سایت شما میشوند بر اساس جستجو در صفحه اول 80 درصد از بازدیدکنندگانتان هستند و 20 درصد مابقی از صفحات پایین تر هستند
یعنی به عبارتی قرار گرفتن سایت در صفحه اول جستجوی باعث قدمت واعتبار بسیار بالایی دارند

❇️ سایت شما در سال 96 باید چگونه باشد؟
بررسی روند سئو در سال جدید
ارزیابی و اندازه گیری مداوم
❇️ سایت شما در سال 96 باید چگونه باشد؟

موقعیت بالای یک وب سایت در صفحه اول باعث بهتر دیده شدن آن وب سایت توسط کاربران در گوگل می گردد. مطمئنا وب سایت هایی که در صفحه اول قرارگرفته اند شانس بسیار بالایی خواهند داشت. وب سایت هایی که در صفحات دوم و سوم هستند گاهی اوقات دیده می شوند و وب سایت های قرار گرفته در صفحه چهارم به پایین احتمال دیده شدنشان بسیار کمتر می باشد. طبق آمار و ارقام ، 80% از کسانی که وارد وب سایت شما خواهند شد از طریق نتایج جوستجو در صفحات اول و 20% از طرف صفحات پایین تر می باشند. می توان گفت وب سایت هایی که در صفحه اول قرار گرفته اند از نظر اعتبار و قدمت نسبت به سایت های در صفحه پایین تر در رده بالاتری قرار گرفته اند.

 

ارزیابی و اندازه گیری مداوم

امسال رقابت به مراتب بیشتر از پارسال است و همانطور که می دانید الگوریتم های رتبه بندی گوگل نیز سریع تر شده اند و رتبه ها زودتر آپدیت می شوند.

پس غفلت از وضعیت سئوی سایت اصلا به صلاح نیست. باید با بهترین و بروزترین ابزارها وضعیت را مرتبا چک کنید و استراتژی های خود را نیز بروز کنید. اگر سایت کوچکی هستید حداقل ماهی یک بار و اگر کسب و کار بزرگی دارید و در بازار بسیار رقابتی حضور دارید و هزینه فراوانی صرف سئو می کنید، حتما بیش از این ها باید استراتژی ها و تکنیک های خود را مرور و بروزرسانی کنید.