خبرنامه اینترنتی آگهی نامه ادزیرانی راه اندازی شد. جهت تسهیل اطلاع رسانی ثبت آگهی های جدید در آگهی نامه ادزیرانی، خبرنامه این آگهی نامه راه اندازی شد. به این ترتیب، همه بازدیدکنندگان سایت می توانند پس از اولین بازدید از سایت آگهی نامه ادزیرانی اقدام به عضویت در خبرنامه نمایند تا درج آگهی جدید در سایت به اطلاع ایشان برسد. این خبرنامه با استفاده از سرویس وبگذر راه اندازی شده و بسیار ساده است. شما می توانید با درج نام خود در فیلد اول و نیز ثبت ایمیل در فیلد دوم اقدام به عضویت نمایید. عینا همین اقدام را برای لغو عضویت خود نیز می توانید انجام دهید.

آگهی نامه ادزیرانی خبرنامه های خود را هفته ای یک بار ارسال می نماید تا از ایجاد مزاحمت هر روزه برای اعضای خبرنامه خودداری نماید. به این ترتیب شما اعضای خبرنامه آگهی های درج شده در یک هفته گذشته را در باکس ایمیل خود خواهید داشت و دیگر لازم نیست که برای اطلاع از آگهی های جدید مکررا به سایت مراجعه نمایید.

جا دارد خبرنامه ما به صورت پیشرفته تری راه اندازی شود به نحوی که هر عضو بتواند امکانات مورد علاقه خود را، از قبیل دسته بندی آگهی ارسالی و یا دوره ارسال، انتخاب نماید. در صورت استقبال بازدیدکنندگان از این خبرنامه امیدواریم در آینده شاهد راه اندازی چنین خبرنامه ای باشیم.

برای عضویت در خبرنامه آگهی نامه ادزیرانی روی لینک زیر کلیک کنید:

 

خبرنامه ادزیرانی