سیستم کسب درآمد ادزیرانی راه اندازی شد. این سیستم، که با عنوان سیستم همکاری در فروش نیز از آن یاد می شود، امتیاز ویژه ای را برای کاربران این سایت فراهم می کند. کلیه آگهی دهندگان می توانند از طریق منوی «کسب درآمد»، کدهای مربوط به بنرهای دلخواه را کپی کرده و در سایت خود استفاده نمایند.

در این بخش کاربر قادر است با استفاده از لینک اختصاصی بازاریابی خود نسبت به کسب درآمد از آگهی نامه اَدزیرانی اقدام نماید. کاربر می تواند با لینک اختصاصی خود دیگران را به سایت ما هدایت کند و اگر کاربر هدایت شده اقدام به ثبت آگهی ویژه در سایت ما نماید و سفارش خود را پرداخت کند، حق بازاریابی کاربر به حساب وی منظور خواهد گشت. مهم تر اینکه این حق بازاریابی فقط برای یک بار نخواهد بود ، بلکه با هر بار ثبت آگهی ویژه توسط شخص مورد نظر، در هر زمانی پس از آن نیز، حق بازاریابی برای کاربر منظور خواهد شد.

حق بازاریابی در حال حاضر به ازای هر آگهی ویژه، 10 درصد هزینه آگهی است که پس از درخواست تسویه حساب، به حساب کاربر واریز خواهد شد.

به شما کاربر گرامی که اقدام به ثبت نام در سایت ادزیرانی می نمایید توصیه می نماییم که از این فرصت استفاده کنید و ... به همین سادگی کسب درآمد نمایید!!