یکی از ویژگیهای منحصر به فرد آگهی نامه ادزیرانی درج کلیه آگهی ها در شبکه های اجتماعی است. ادزیرانی با دارا بودن صفحه اختصاصی در شبکه های اجتماعی امکان درج آگهی مشتریان در این شبکه ها را فراهم کرده است. شبکه های اجتماعی فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس و لینکدین چهار شبکه ای هستند که همه آگهی های ثبت شده در ادزیرانی در آنها به اشتراک گذاشته می شوند. این خدمت شامل هر 10 نوع پلان آگهی ادزیرانی می شود: آگهی رایگان، 8 نوع آگهی ویژه و آگهی متنی.

مزیت مهم این خدمت ادزیرانی این است که هر آگهی خیلی سریعتر توسط گوگل ایندکس می شود. به این ترتیب حتی اگر دیگر سایتهای آگهی نامه دارای بازدید کننده بیشتر، رتبه الکسای بهترو پیج رنک بالاتر باشند، از این چهار شبکه اجتماعی که برتر نیستند! این چهار شبکه هم از نظر بازدیدکننده، هم رتبه الکسا و هم پیج رنک از همه سایتهای آگهی نامه ایرانی برتر هستند. درج رایگان آگهی شما در این شبکه ها موجب می شود آگهی شما در جستجوی موتورهای جستجو نمایش بهتری داشته باشد.

علاوه بر این، هر یک از صفحات آگهی نامه ادزیرانی در این چهار شبکه دارای فالوورایی هستند که آگهی شما به صورت هدفمند به آنها نمایش داده می شود. بنابراین شما با درج آگهی در ادزیرانی در واقع در پنج سایت مختلف آگهی ثبت کرده اید.

هیچ سایت آگهی نامه دیگری این خدمت را ارائه نمی دهد. سایتهای دیگر حتی اگر دکمه اشتراک آگهی در شبکه های اجتماعی را هم داشته باشند، خودشان این اشتراک گذاری را انجام نمی دهند. یا آگهی دهنده باید این کار را بکند یا بازدیدکننده از آگهی. در هر دو حالت، آگهی در صفحه خود بازدیدکننده یا آگهی دهنده به اشتراک گذاشته می شود. صفحات اجتماعی ادزیرانی، فالوورهایی از کسب و کارها و افراد مشتری بالقوه دارند که درصد احتمال فروش کالا یا خدمات شما را افزایش می دهند.