نمایش همزمان آگهی ها در سایت و اپلیکیشن

آگهی نامه اَدزیرانی

مرجع تور و گردشگری ایران و جهان

مرجع تور و گردشگری ایران و جهان

آگهی رایگان
  • خدمات آموزشی زبان خارجی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
  •    تهران تهران
  • 1103 بازدید

مرجع تور و گردشگری ایران و جهان
موضوع : مرجع تور و گردشگری ایران و جهان
 ارتقای گردشگری : یکی از مهمترین چشم اندازهای پروژه لینک تریپ ایجاد منبع و ارتقای اطلاعات توریستی در کاربران حقیقی و حقوقی می باشد که بتوانند از طریق این پروژه وضعیت ارائه اطلاعات به مشتریان و یا مسافران را تغییر دهند. در این تغییر وضعیت مهمترین دستاورد پروژه لینک تریپ برای کاربران اطلاعات دقیق و جذب مسافر یا مشتری است که به همراه خواهد آورد.
 ایجاد اشتغال: دومین مورد که دغدغه پدید آورندگان پروژه بوده است، ایجاد اشتغال برای تورلیدار های محلی بوده است، که خود بتوانند با معرفی اطلاعات تخصصی و منطقه خود خود اقدام به جذب توریست نمایند و تغییراتی اساسی در تجارت خانه های اماکن تورستی ایجاد کنند.
 گسترش جذب توریست: چشم انداز دیگری که برای پروژه لینک تریپ دیده شده است آن است که کاربران آن بتوانند طی این پروژه با کسب اطلاعات تخصصی در رابطه با منطقه و شهر محل زندگی خود و معرفی هرچه حرفه ای تر آن به مردمان دیگر کشور ها اقدام به جذب توریست نمایند.
 ارز آوری و جذب سرمایه : طی این پروژه در نظر داریم تا بتوانیم موقعیت های سرمایه گذاری را به شرکت ها و اتباع خارجی معرفی و آنها ترقیب به سرمایه گذاری در ایران اسلامی نماییم.
 در این پروژه یک نقشه راهنمای توریست به زبان فارسی و انگلیسی طراحی و تعبیه شده است تا اتباع داخلی و خارجی بتوانند به راحتی به اماکن مورد نظر دسترسی پیدا نمایند.

 

از تمامی فعالان در حوزه صنعت گردشگری و توریست دعوت به همکاری میگردد.

نسخه اصلی پرتال مرجع گردشگری در تاریخ 30 مهر 1395 رونمایی می گردد

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان